Чемпионат по кроссфиту

04.06.2016 року в спорткомплексі «Фрегат» відбувся третій чемпіонат Первомайської федерації кіокушин карате в розділі «кроссфіт» в якому прийняли участь 48 юних спортсменів віком 6 -15 років. Мета даного змагання підвищити фізичні якості спортсменів, правильність виконання вправ, які в подальшому будуть безпосередньо впливати на результат під час участі у змаганнях з кіокушин карате, а спортсменам початківцям здобути свою першу перемогу. Змагання проходили в дуже напруженій атмосфері. Кожен з учасників хотів здобути перемогу та покращити свій попередній результат. Учасники змагалися в чотирьох фізичних вправах: віджимання від підлоги, класичний прес, присідання та стрибки через пояс.

Результати даних змагань наступні:
- Золото чемпіонату: Баранюк С., Шишков А., Дурицький Д., Паланюк Н., Крижанівський Д., Брижатюк А., Давиденко А., Солтасюк А., Наливайський А., Кульчицька А.
- Срібло чемпіонату: Поліщук С., Жмудик В., Волошин А., Веселовський В., Борисов М., Руденко Д., Колесніченко Д., Спасенко А., Доценко І., Середенко У.
- Бронза чемпіонату: Шевчук І., Ткач А., Пантовський К., Матвієнко В., Сідельников Д., Бездітний Н., Кузьменко К., Бобрушко В., Малков М., Муковін Н., Маліцький В., Кошелюк Д.

Слід зазначити, що результати змагань приємно вражають, тому що кожного разу з’являються нові переможці, а ті хто тримає пальму першості покращують свої попередні результати.

Хотілось би відмітити наймолодшого учасника змагань Артема Ткача який в віці 6 років став бронзовим призером змагання в категорії 7 років, показавши гарний результат та правильність виконання вправ.

Хотілось би подякувати організаційному комітету у складі Галімон Анастасії, Сагайдак Олени та Борисової Марини за підготовку та проведення змагання. А також висловити подяку суддям змагань: Султанову Вячеславу, Соколову Павлу, Гашенку Станіславу за об’єктивне суддійство.

В планах федерації участь у спортивному таборі Федерації кіокушин карате Миколаївської області в смт. Березнігуватому, який пройде наприкінці липня. Там спортсмени займуться спаринговою підготовкою та будуть проходити атестацію на стильову кваліфікацію (здавати екзамени на пояси).

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine