V чемпіонат Первомайська з кіокушин карате, 5 грудня 2015

Кіокушин карате – видовищний та яскравий різновид єдиноборств для мужніх, цілеспрямованих, націлених на перемогу та сильних духом. У цьому мали змогу переконатися усі, хто минулої суботи – 5 грудня – не пошкодував свого часу та приєднався до єдиної великої родини Первомайської федерації кіокушин карате. Саме цього дня у оновленому та гарному волейбольному залі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся V чемпіонат Первомайська з кіокушин карате, присвячений 10-річчю Первомайської міської федерації кіокушин карате.

Особисто мене цей захід дуже вразив. По-перше, організатори доклали максимум зусиль для його проведення. Продумано все буквально до дрібниць. Починаючи із яскравих та гарних, виконаних із якісного матеріалу, запрошень на змагання. Прикрашений зал, на стінах якого – із кульок викладена символічна цифра 10, плакати із висловами відомих мислителів, представників цього виду спорту, закликами до перемоги. В цілому, весь турнір був дуже добре організованим, давалась у знаки й злагоджена робота організаторів, суддів та самих учасників змагань. Багато вболівальників та гостей прийшли на свято підтримати юних спортсменів – представники міської влади, батьки, родичі, друзі, які активно вболівали за своїми фаворитами та намагалися давати учасникам поради.

По-друге, цього дня ніхто з учасників не залишився поза увагою – переможці були нагороджені кубками, ексклюзивними медалями, грамотами, а ще переможці та призери на згадку від турніру отримали маленькі пам’ятні презентики! Перед початком поєдинків молоді спортсмени активно розминалися, завзято змагалися між собою.

Урочистості розпочалися зі святкового параду учасників змагань.

Серед почесних гостей на турнір завітали друзі Первомайської федерації кіокушин карате: міський голова Людмила Дромашко, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталя Олішевська, керівник компанії «ТКМ «Всесвіт» Всеволод Кухаренко, депутат Первомайської міської ради Володимир Вовк, начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов, голова опікунської ради Первомайської міської федерації кіокушин карате Марина Пасічнюк.

Людмила Григорівна привітала усіх присутніх та учасників змагань, та зауважила, що завдяки об’єднанню зусиль юних спортсменів та їхніх батьків, спонсорів та влади на сьогодні ми маємо такі гарні результати. Також Людмила Григорівна зазначила, що: «Первомайська школа має свій почерк, її визнають як на теренах Миколаївської області, так і далеко за межами України. Сьогодні діти, які здобули перемоги, вони прославляють наше місто, дають людям знати, що є на карті нашої країни місто Первомайськ Миколаївської області».

Марина Володимирівна Пасічнюк від імені усіх юних вихованців та батьків юних спортсменів подякувала президентові федерації Юрію Галімону та подарувала Юрію Васильовичу маленький символ першості та цінний подарунок.

Президент федерації Юрій Васильович у своєму виступі зазначив, що вихованці федерації взяли участь у близько 100 заходів, з яких 89 змагань різних рівнів – всеукраїнських, європейських. Юрій Васильович подякував усім, хто допомагає федерації, та побажав юним спортсменам впевнених та яскравих перемог цього дня!

Президент Первомайської міської федерації кіокушин карате під час урочистостей нагородив дипломами Первомайської міської федерації кіокушин карате Всеволода Віталійовича Кухаренка та Наталю Вікторівну Олішевську за вагомий внесок у розвиток кіокушин карате у нашому місті.

На високому рівні, злагоджено на турнірі спрацювали: головний суддя змагань Юрій Галімон, рефері на татамі В’ячеслав Султанов, бокові судді Павло Соколов, Денис Нестерчук, Олег Козоріз, Руслан Голісевич.

І ось, на килим, один за одним, почали виходити молоді борці, які вперто та наполегливо намагалися вибити з рівноваги свого супротивника й вибороти бажану перемогу. Учасники змагань показали цікаву та помірковану боротьбу, застосовуючи різні бойові прийоми, вони не лише вдало перемагали своїх конкурентів, а й зачаровували власною майстерністю наставників, батьків та друзів, які прийшли підтримати їх. Результати були непередбачуваними навіть для тренерів юних спортсменів. Багато хто з учасників проявив себе з найкращої сторони, зібравши всю свою силу, волю, розкривши в повному обсязі свій потенціал, здивувавши при цьому навіть своїх наставників.

За нагороди цього дня боролися 60 вихованців Первомайської міської федерації кіокушин карате віком від 6 до 17 років. Змагання, які тривали з 11 до 16 години, пройшли настільки цікаво, яскраво та захоплююче, що, здавалося, вони пролетіли миттєво.

Попереду у вихованців та тренерів Первомайської міської федерації кіокушин карате ще безліч змагань, турнірів, то ж ми бажаємо їм вдалих, яскравих та впевнених перемог! Зі святом вас, шановні представники Первомайської міської федерації кіокушин карате! Бажаємо довгих літ успішної та плодотворної праці!
Лєра Нікітська

P. S. Президент Первомайської міської федерації кіокушин карате Юрій Галімон висловлює щиру подяку батькам юних спортсменів за допомогу та величезний вклад в організацію проведення турніру, за віру та постійну підтримку федерації.

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine