У Первомайську відкрито нове KWF-додзьо

Наприкінці жовтня у місті Первомайськ (Миколаївська область) відбулося урочисте відкриття нового KWF-додзьо, яке розташовано за адресою: вул. Коротченка, 4.

На урочистій церемонії відкриття в якості почесного гостя був присутній президент Федерації Кіокусін кай України сенсей Дмитро Ніколаєв, який щиро привітав з цією значною подією додзьо-оператора KWF семпая Юрія Галімона та увесь його колектив спортсменів.

У своєму виступі Дмитро Ніколаєв привітав присутніх з відкриттям щойно відремонтованого додзьо, побажав щоб всі зайняття, що проходитимуть у ньому були яскравими, насиченими та цікавими, щоб тренування проходили з радістю, а юні спортсмени готові були досягти високих результатів не тільки на міському та обласному рівні, але й на рівні всеукраїнському та світовому.

Також, привітати спортсменів і їх тренерів-викладачів Юрія Галімона та Анастасію Галімон з цією подією завітали депутат Первомайської міської ради Наталія Клименко, депутат Первомайської міської ради Валентина Целіщева, директор КП «Обласний центр реєстрації» Станіслав Лозанов та Руслан Голісевич.

Традиційно під бурхливі оплески присутніх гості перерізали символічну стрічку, тим самим дали нове життя додзьо.

Зі словами щирої вдячності звернувся Юрій Галімон та подякував за взаєморозуміння та всебічну підтримку всіх причіпних до ремонту приміщення. Побажав всім здоров'я, наснаги та невичерпної енергії.

У свою чергу учні додзьо продемонстрували гостям та батькам чудовий показовий виступ та свої здібності з кіокусін карате.

Бажаємо Юрію Галімону та його вихованцям не зупинятися на досягнутому, рухатися уперед, підкорюючи нові вершини.

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine