Результати міжнародного турніру «KWF Ukrainian Open Cup 2019»

22.09.2019 у СК «Надія» (Миколаїв) пройшов міжнародний турнір «KWF Ukrainian Open Cup 2019» з кіокусін у розділі «Куміте» серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Організатори: Федерація Кіокусін кай України (KFU), Дитяча Ліга Кіокусін України та Філія федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області, верховний суддя Дмитро Ніколаєв, головний суддя - Юрій Довбиш.

На змаганнях за право бути першим боролися 360 спортсмена, із Вірменії, Молдови та України. Команда України була представлена Київською, Дніпропетровською, Миколаївською, Херсонською, Черкаською, Чернігівською, Одеською, Дніпропетровською, Львівською, Запорізькою областями та містом Києвом. На трьох татамі спортсмени боролися за золото у 55 категоріях.

Змагання відкрив Національний представник KWF в Україні, Президент Федерації Кіокусін кай України Дмитро Ніколаєв, сенсей 4 дан, він сказав добрі слова в адресу спортсменів та організаторів змагань, побажав чесних та безкомпромісних поєдинків.

На чемпіонаті були присутні почесні гості, які спільними зусиллями популяризують і допомагають розвивати кіокусін (KWF) в Україні:
- Національний представник KWF в Республіці Вірменія Спартак Гаспарян, сенсей 4 дан;
- Національний представник KWF в Республіці Молдова Вячеслав Сланіна, сенсей 4 дан.
- Віце-президент Федерації Кіокусін кай України, директор Філії федерації у Черкаській області, Додзьо-оператор KWF, Сергій Бабюк, сенсей 3 дан;
- Перший заступник директора Філії федерації Кіокусін кай України у Миколаївській області, Додзьо-оператор KWF, Юрій Галімон, семпай 1 дан;
- Додзьо-оператор KWF, Євген Цихоня, семпай 1 дан;
- Депутат Миколаївської міської ради Дмитро Жвавий.


Під час урочистого відкриття за вагомий внесок у розвиток кіокусін в Україні Федерації були нагородженні: Спартак Гаспарян, В’ячеслав Сланіна, Артур Арушунян та Дмитро Жвавий.

Дмитро Ніколаєв урочисто вручив чорні пояси які було здобуті за результатами іспиту у «Всеукраїнській літній школі Кіокусін 2019» та Атестаційною комісією міжнародної спортивної федерації «Всесвітня федерація кіокусін» (KWF) присвоєно майстерський ступень ІІ Дан Олегу Павленко, Валерію Васіну та майстерський ступень І Дан Вадиму Бобенко.

Також грошовою винагородою було відзначено кращих спортсменів Федерації, які стали бронзовими призерами Кубку світу KWU 2019 (Болгарія) - Анастасію Давиденко (Миколаївська область) та Тетяну Довгаль (Черкаська область).

Завдяки злагодженій роботі суддівського корпусу стали можливі безкомпромісні поєдинки, порядок і дисципліна. Всі спортсмени, які стали чемпіонами та призерами змагань, були нагородженні гарними кубками, медалями та дипломами.

Партнер змагань ТМ «Моршинська» забезпечила кожного спортсмена та суддю змагань мінеральною водою «Моршинська».

Федерація Кіокусін кай України дякує всім, хто своєю працею підтримав змагання:
- Суддів;
- Волонтерів;
- Студію рекламних рішень «ANGEL»;
- ТМ «Моршинська»;
- Інформаційно-новинний портал «KYOKUSHIN KARATE».
- ТК «МАРТ»

З повагою
Директор Ангеліна НіколаєваКарта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine