Результати відкритого чемпіонату Чернігівської області з кіокусін (KWF)

23 листопада 2019 року у місті Носівка відбувся Відкритий чемпіонаті Чернігівської області з кіокусін (KWF) серед дітей, юнаків і дівчат, юніорів і юніорок.

Організатором турніру виступила Філія Федерації Кіокусін кай України у Чернігівській Області. Головний суддя - Юрій Поночевний.

Каратекі із Миколаївської, Херсонської, Черкаської, Полтавської та Чернігівської областей боролись на татамі за золото у 26 категоріях.

Відкрив турнір заступник мера Людмила Міщенко яка побажала юним спортсменам відваги та наполегливості.

Привітали каратек Президент Федерації Кіокусін кай України Дмитро Ніколаєв, Народний депутат Верховної ради VІІІ-го скликання Олександр Кодола та Віце-президент Федерації кіокусін кай України, Директор Філії Федерації у Чернігівській області Юрій Поночевний, які сказали багато добрих слів в адресу спортсменів та організаторів змагань, побажали чесних та безкомпромісних поєдинків, здобути бажану перемогу та без травм завершити змагання.

Підчас урочистого відкриття було нагороджено дипломами усіх хто підтримує розвиток кіокусін у Чернігівській області Сергія Баришовця, Олександра Кодола, Володимира Ігнатченко, Наталію Тонконог та Юрія Поночевного.

Потім розпочалися захоплюючи поєдинки. Змагання були досить насиченими, а юні каратекі демонстрували хороший рівень підготовки. Всі поєдинки пройшли у впертій боротьбі. В цілому під час поєдинків панувала атмосфера здорового суперництва.

Переможці і призери турніру були нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та Кубками.

Федерації Кіокусін кай України щиро вдячна учасникам, уболівальникам і гостям за підтримку та увагу до проведеного заходу.


Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine