КУБОК ДНЕПРОПЕТРОВКОЙ ОБЛАСТИ ПО КИОКУСИН (KWF)

25 лютого 2018 р. у місті Дніпро пройшов відкритий Кубок Дніпропетровської області з Кіокусін серед дітей, юнаків та юніорів.

Турнір було організовано ФІЛІЄЮ ГО«ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУСІН КАЙ УКРАЇНИ» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

200 юних спортсменів виборювали право назватись кращими в 42 категоріях. Географія турніру була широкою: Дніпро (збірна команда під керівництвом семпая Давідян І.С), Запоріжжя (семпай Божко Є.С.), П’ятихатки (сенсей Начоса Є.В.), Павлоград (семпай Порада Т.В.), Харків (семпай Сірий І.В.). Також в гості завітали спортсмени з Дніпропетровської обласної організації IKO Matsushima на чолі з тренером Гончаренком Ярославом. Як завжди, бійці були поділені на дві категорії за рівнем підготовки: до 9 кю та старше 8 кю.

Поєдинки проходили на двох татамі. Завдяки чіткій та злагодженій роботі суддівського корпусу під керівництвом головного судді турніру семпая Володимира Давідяна майже не виникало затримок та спірних моментів під час двобоїв. Дуже здивували новачки турніру! Малі каратеки довели всім, що в Дніпропетровській області зростає достойне поповнення збірної команди. Пристрасті вірували на татамі, ніхто не хотів поступатись, адже винагородою стали не тільки медалі та грамоти, а й можливість прийняти участь у Першості України з Кіокусін в м. Миколаїв вже 11 березня 2018 р.

Діючі бійці збірної команди області продемонстрували високий та якісний рівень карате. Жорсткі, впевнені та безкомпромісні поєдинки – яскраве цьому підтвердження. Усі тренері для себе зазначили, що щотижневі тренування збірної області під керівництвом віце-президента Федерації Кіокусін кай України Романа Корольова дають свої плоди. Спасибі сенсею за його вклад в підготовку бійців!

Велика вдячність усім спортсменам за чудовий турнір, їхнім батькам, що довіряють нам своїх дітей, і звичайно всім тренерам – ми робимо добру справу для виховання здорового майбутнього покоління України.

З повагою, Директор ФІЛІЇ ГО «ФЕДЕРАЦІЯ
КІОКУСІН КАЙ УКРАЇНИ»
В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
                         І.В. Буренко (ІІ дан)

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine