Результати Кубку Миколаївської області з кіокусін карате 2020

29.02.2020 в м.Миколаєві, відбувся Х-й ювілейний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате серед дітей, юнаків, дівчат, чоловіків. Турнір був організований Філією Федерації Кіокусін кай України в Миколаївській області. У чемпіонаті брали участь команди з міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівка, Нової Одеси, Баштанки, Очакова та с.м.т.: Березнегувате і Врадіївка. Спортсмени гідно билися за золото в 34 категоріях.

Відкрив турнір народний депутат України Юрій Загородній, який побажав юним спортсменам відваги і чесних перемог.

З вітання до спортсменів звернувся депутат Миколаївської міської ради Дмитро Жвавий

Підбито підсумки за 2019 рік та відзначено дипломами:
- «Кращий боєць 2019» Анастасія Давиденко, бронзова призерка Кубку світу серед юніорок KWU 2019 (Болгарія, Варна);
- «Кращий боєць 2019» Владислав Ніколаєв, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді KWF 2019 (Португалія, Порто);
- «Кращий тренер 2019 серед молоді» Дмитро Ніколаєв.
- «Кращий тренер 2019 серед юніорів» Юрій Галімон.

Боротьба за «Кубок області» була нелегкою, команди були сильними та добре підготовленими. З кожним роком кількість учасників збільшується, а спортсмени демонструють все вищі досягнення.

Юних спортсменів підтримувала велика кількість вболівальників, які стали свідками того, як каратекі до останнього боролися за те, щоб одержати перемогу і порадували всіх присутніх щасливими миттєвостями.

За підсумками турніру І-е командне місце зайняла команда м. Первомайська (23 нагороди з них - 9 золотих, 10 срібних, 4 бронзових), ІІ-е - команда м. Миколаєва (25 нагород з них - 8 золотих, 11 срібних, 5 бронзових), ІІІ-є - команда м.Снігурівки (19 нагород з них - 7 золотих, 6 срібних, 6 бронзових).

До турніру спортсмени готувалися під керівництвом своїх тренерів - Дмитра Ніколаєва, Юрія Галімона, Олега Павленка, Євгенія Цихоні, Юрія Довбиша, Владислава Ніколаєва, Володимира Гурова, Ільгара Ібрагімова, Людмили Кульбацької.

Філія Федерації Кіокусін кай України в Миколаївській області щиро дякує за допомогу в проведенні турніру - постійного партнера Ангеліну Ніколаєву керівника Студії рекламних рішень «Angel» (дизайн і поліграфічна продукція всіх наших змагань).

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine