В Україні створено Координаційну раду «KWU Ukraine»

В Україні створено Координаційну раду «KWU Ukraine», яка діє на підставі Договору про співробітництво (відкритий для приєднання інших Учасників) №29 / 03/19 від 29.03.2019 (далі - Договір).

Предметом Договору є спільна узгоджена діяльність Учасників Договору і їх співпраця з метою: об'єднань зусиль для співпраці в рамках міжнародної спортивної федерації «Kyokushin World Union» (далі - KWU), слоганом якої є «Time to be United» в перекладі з англійської мови «Час бути разом».

Членами координаційної ради є:
- національний представник IFK, Шихан Олег Середа, 5 дан
- національний представник KWF, Сенсей Дмитро Ніколаєв, 4 дан
- керівник філії (Branch Chief) KI, Сенсей Андрій Щиголев, 5 дан
- керівник філії (Branch Chief) KI, Сенсей Михайло Чунгін, 4 данНа засіданні Координаційної ради (протокол №1 від 29.03.2019) Виконавчим секретарем координаційної ради «KWU Ukraine» обраний Дмитро Ніколаєв, так само затверджено порядок участі Учасників Договору у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах KWU.19.05.2019 в Берліні (Німеччина) на Першості Європи KWU Договір був погоджено Генеральним секретарем KWU Олександром Пічкуновим.

Координаційна рада «KWU Ukraine» запрошує до співпраці всі зацікавлений організації. Для отримання додаткової інформації будь ласка зверніться на E-мail: kwu.ukraine@gmail.com.

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine