ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОЇ СПОРТИВНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ «KYOKUSHIN WORLD FEDERATION»

Громадська організація «Федерація Кіокусін кай України» /Kyokushin kai Federation of Ukraine/ (далі - Федерація) є повноправним членом Міжнародної спортивної федерації «Kyokushin World Federation» /Всесвітня федерація кіокусін/ (далі - KWF) і Міжнародної спортивної федерації «European Kyokushin Federation» /Європейська федерація кіокусін/.

Федерація будується на засадах індивідуального членства. Індивідуальним членом Федерації можуть бути особи віком від 14 років.

З метою розвитку дитячо-юнацького спорту створено Громадську організацію «Дитяча Ліга Кіокусін України» (далі - Ліга)

Ліга будується на засадах індивідуального членства. Індивідуальним членом Ліги можуть бути особи віком від 6 до 18 років і особи старшого віку.

Прийом індивідуальних членів до організацій здійснюється за рішенням Президії Федерації або Правління Ліги на підставі заяви встановленої форми.

Для того щоб стати індивідуальним членом відповідної організації необхідно:

 1. Заповнити заяву встановленої форми та підготувати документи вказані у розділі «До заяви додаються» (заповнюється машино друком або від руки друкованими літерами).

 2. Сплатити Вступний внесок для кандидатів в члени організації в розмірі 20 EUR. Оплата внеску здійснюється в гривнях по курсу Національного банку України на день внесення внеску на розрахунковий рахунок організації у банківській установі.
  Реквізити організації:
  Код за ЄДРПОУ: 33853923
  Адреса: 54038, м.Миколаїв, Леваневців, 25/24, к. 6
  тел. 067 812 34 58
  UA633266100000026002053236975 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Миколаїв, МФО 326610

 3. Дві фотокартки розміром 3х4 см та якісне фото в електронному вигляді.

 4. Надсилати на електрону скриньку kwf.kyokushin.ua@gmail.com

  • - скановану копію заяви кандидата у члени організації із додатками

  • - якісне фото в електронному вигляді

  • - скановану копію документа підтверджуючого оплату Вступного внеску

Президія Федерації та Правління Ліги після прийому особи в якості індивідуального члена відповідної організації, реєструє її в якості члена KWF.

Документами, які підтверджують членство особи в KWF, Федерації та Лізі, є членська картка KWF та паспорт KWF.

Увага! Членська картка KWF та паспорт KWF видається індивідуальному члену організації на підставі підтвердження сплати Вступного внеску. Для отримання картки KWF та паспорту KWF не потрібно здійснювати ні яких додаткових внесків.

Будь ласка, ознайомтесь із нижче наведеними витягами із Статутів Всесвітньої федерації кіокусін, Федерації Кіокусін кай України і Дитячої Ліги Кіокусін України, щодо Членства в вказаних організаціях, а також прав та обов’язків індивідуального члена відповідних організацій.

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine