ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІТНЯ ШКОЛА КІОКУСІН 2020 (KWF)

Протягом липня-серпня пройшла Всеукраїнська літня школа з Кіокусін-2020 (KWF), організована Федерацією Кіокусін кай України. У спортивному заході взяли участь каратекі з Миколаївської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей. Школу було проведено у три заїзди, відповідальні: сенсей Дмитро Ніколаєв і семпаї Юрій Галімон та Євген Цихоня.

Захід проходив в Мигії (Миколаївська область). Мигія - це справжня гірська країна серед степів. У цій місцевості розташований каньйон Південного Бугу з 12-ю порогами і виходами гранітних скель. Спортсменам крім тренувань у гірській місцевості випала нагода здійснити похід по мальовничій гірській місцевості, а також зробити екстремальний спуск по гірській річці на рафтах, для цього знадобилась добра фізична підготовка.

Учасники школи пройшли інтенсивну програму тренувань. Заняття проходили за групами з різним рівнем підготовки та складності. Під час кіхон-тренігів і куміте-тренінгів своїм досвідом і майстерністю ділилися інструктора: Дмитро Ніколаєв, Сергій Бабюк, Валерій Васін, Юрій Галімон та Євген Цихоня.

На завершення літньої школи було проведено кю і дан-тести згідно, технічних вимог KWF. В цьому році гідно пройшов всі випробування, і став володарем майстерського ступеню 1 дан - Владислав Ніколаєв (Миколаїв).

Вітаємо усіх учасників літньої школи які пройшли усі випробування та підвищили свій рівень.

Директор
Федерації Кіокусін кай України
Ангеліна Ніколаєва

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine