Зимова школа кіокусін KWF 2020 (KWF)

24-26 січня 2020 року в м.Миколаєві на базі Спортивного комплексу НОК ДЮСШ відбулася Зимова школа кіокусін KWF 2020 під керівництвом Президента Федерації Кіокусін кай України сенсея Дмитра Ніколаєва (4 дан).

В заході прийняли участь спортсмени з Миколаївської, Черкаської, Чернігівської та Херсонської областей.

Кожен новий день каратекі ретельно відточували свою майстерність в два етапи, перше тренування присвячувалася кіхон і ката, на другому тренуванні акцент був на куміте - тренінг. Усі спортсмени були поділені на групи за рівнем підготовленості.

Справжнім іспитом для усіх учасників став турнір у розділі «Ката» та «Куміте-марафон», де кожен показав на що здатний, мобілізував усі сили заради досягнення основної мети - стати найкращими.

На третій день учасники школи пройшли атестацію (кю-тест), підвищивши свою стильову кваліфікацію, і стали гордими володарями нових поясів.

Вимогою до іспиту було успішне проходження фізпідготовки, базової техніки кіокусін і «Куміте-марафону» (спарингів).

Всі учасники зимової школи отримали яскраві емоції, цінний досвід, задоволення від виборених нагород, нові знайомства, а також бажання й далі тренуватися та прямувати до нових звершень.

В зимовій школі спільно із своїми вихованцями приймали активну участь тренери- викладачі Сергій Бабюк, Довбиш Юрій, Галімон Юрій, Олег Павленко, Цихоня Євген , Валерій Васін, Владислав Ніколаєв, Ільгар Ібрагімов, Людмила Кульбацька.

Карта залов

Мы В сети

Youtube

Ссылки
Kyokushin kai Federation of Ukraine